28 Eylül 2012 Cuma

ALIŞVERİŞ

GARNİER: ÜÇÜ BİR ARADA TEMİZLEYİCİ PEELİNG MASKE VE TEMİZLEME ÖZELLİĞİNE SAHİP.BUNDAN ÖNCE YVES ROSHER'İN PEELİNG VE MASKESİNİ KULLANMIŞTIM FAKAT NE ZAMAN KULLANSAM SİVİLCE OLUŞUMUNA YOL AÇMIŞTI. BU ÜRÜNÜ DE BİRAZ ÖNYARGIYLA ALMIŞTIM . ŞİMDİLİK OLUMSUZ BİR ETKİSİNİ GÖRMEDİM.TEMİZLEME ÖZELLİĞİ GAYET İYİ CİLTTEKİ FERAHLATMA  VE TEMİZLEME ÖZELLİĞİNİ BEĞENDİM.

PALMOLİVE:BU MARKANIN ÜRÜNLERİNİ HEP BEĞENMİŞİMDİR BENDEKİLER HİNDİSTAN CEVİZLİ VE OKALİPTUS NANELİ OLAN.ÖZELLİKLE OKALİPTUSLU OLANA BAYILDIM.

DOVE ŞAMPUAN:SÜREKLİ ŞAMPUAN DEĞİŞTİRİRİM  BU DA DENEYİMLERİM ARASINDA YERİNİ ALDI, SANIRIM İÇERİSİNDE BESLEYİCİ BİR TAKIM YAĞLAR VAR ŞAMPUANIN RENGİNDEN DE ANLIYORSUNUZ RENGİ HAFİF SARIMSI.BEN DOVE' NİN BU ŞAMPUANINI ÇOK BEĞENDİM.SAÇLARI YUMUŞATMA ÖZELLİĞİ ÇOK GÜZEL.

ANGEL BODY SPLASH:WATSONSLARDA SATILAN BİR ÜRÜN ÜRETİCİSİ REBUL,ÇOK ÇEŞİTLERİ VAR GENEL DE HEPSİ BİRBİRİNE BENZİYOR. MEYVE VE ŞEKER KOKUSU SEVENLER İÇİN HARİKA BİR ÜRÜN FAKAT KALICILIĞI AZ.

WATSONS BURUN BANDI :DAHA ÖNCE NİVEA'NINKİNİ KULLANMIŞTIM ONDAN DA MEMNUNDUM FAKAT FİYATI AÇISINDAN WATSONS BURUN BANDI DAHA CAZİP  GAYETTE BAŞARILI BİR ÜRÜN.

Hiç yorum yok:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...